June 26, 2020

Opóźnienia w dostawach – FIRE FLEX

Problemy z dostawą – ubrania ochronne FIRE FLEX

Ze względu na obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Europie i na świecie musimy z przykrością poinformować, że wystąpią znaczne opóźnienia w dostawach naszych ubrań specjalnych FIRE FLEX w ciągu najbliższych 4 miesięcy.
Firma 3M właśnie poinformowała nas - bez wcześniejszego uprzedzenia - że nowe, segmentowe pasy odblaskowe, których używamy w modelu FIRE FLEX, będą najwcześniej dostępne dopiero w połowie sierpnia 2020 r. Jest to dla nas bardzo niezadowalająca sytuacja, szczególnie w odniesieniu do bardzo pozytywnego przyjęcia naszego ubrania na rynku oraz związaną z tym dużą liczbą otwartych zamówień.

Niestety, równoważne alternatywy pasów segmentowych nie są dostępne w krótkim czasie. Jedyną możliwością, którą jesteśmy w stanie zaoferować tymczasowo naszym klientom są tradycyjne naszywane pasy (jakich używamy np. w ubraniach FIRE MAX 3).
W tym kontekście należy pamiętać, że „pasy pełne” lekko obniżają komfort noszenia – nieco większa sztywność.

Jeśli ta propozycja jest akceptowalnym rozwiązaniem dla niektórych klientów, jesteśmy w stanie wyprodukować ubrania z czasem dostawy
ok. 10-12 tygodni roboczych.

Produkcja modeli FIRE FLEX ze standardowymi pasami segmentowymi może zostać wznowiona najwcześniej pod koniec sierpnia - nowe zamówienia będą realizowane dopiero po wyprodukowaniu ubrań zamówionych uprzednio, z czasem dostawy ok. 10-12 tygodni.
Oczekujemy więc, że nowe zamówienia zostaną dostarczone najwcześniej pod koniec listopada.

Podejmiemy niezbędne środki, aby szybko zrealizować dużą liczbę zaległych zamówień, które zostały złożone do chwili obecnej. Dziękujemy za zrozumienie w tej wyjątkowej sytuacji, która dotknęła nas w bardzo złym czasie (II połowa roku).